ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Miesiąc listopad dla uczniów zawodu Technik ochrony środowiska to miesiąc wycieczek.
Uczniowie z klasy 4 Ta wraz  z opiekunami Anną Piechnik oraz Michałem Kuźmiakiem udali się do Stacji Uzdatniania Wody „ Zawada” oraz Oczyszczalni Ścieków „ Łącza”. Młodzież miała okazję utrwalić sobie cały proces technologiczny uzdatniania wody, jak również oczyszczania ścieków. Duży zasób wiedzy przekazali nam pracownicy tych obiektów, którzy oprowadzali nas po obiektach. Uczniowie mogli zobaczyć, jak ważna jest teoria w praktycznym wykonywaniu zawodu.
Obie wycieczki były podsumowaniem wiedzy uczniów, zdobytej na przedmiotach zawodowych. Liczymy, że zbliżające się egzaminy zawodowe będą odzwierciedleniem poszerzonej wiedzy, zdobytej w trakcie wycieczek. Już dziś za Wszystkich zdających egzaminy trzymamy mocno kciuki:)

Początek strony