ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

3 marca 2017

W tym roku, wzięliśmy udział  w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Grupę Uczelni Vistula. Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. Organizatorzy mają nadzieję, że udział w nim pozwoli uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. Etap szkolny koordynowany był w naszej szkole przez matematyczkę p. Beatę Markowską. Do etapu finałowego, który odbędzie się  w Warszawie lub we Wrocławiu zakwalifikowali się uczniowie klasy II Ta Rafał Śnieguła i Mariusz Sołtysiak, którym serdecznie gratulujemy.

 

Początek strony