ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Czytamy i my. Tym razem pretekstem do ciekawej lektury był pierwszy dzień wiosny, obchodzony chętnie w każdym wieku.

Powitaliśmy wiosnę wraz z maluszkami z przedszkola na ul. Szczekocińskiej. Gabrysia Ślecka i Madzia Osiewała z kl.1ta, przygotowały inscenizację fragmentu z książki Lucyny Krzemienieckiej Przygody krasnala Hałabały, same wykonały zwierzątka z papieru na patyczkach. Pomogły dzieciom w zrobieniu Marzanny. Były wspólne zabawy i tańce. Na pożegnanie przedszkolaki dostały od nas zwierzątka wykonane techniką origami na zajęciach prowadzonych w szkolnej Galerii Pakamera. Wyjścia do przedszkola w ramach akcji  Cała Polska czyta dzieciom odbywają się pod opieką szkolnej bibliotekarki p. Mirosławy Sobeckiej.

Początek strony