ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W ramach promocji zdrowego trybu życia odbyło się w naszej szkole spotkanie z kulturystami - trenerem osobistym i mistrzem polski w kulturystyce do 75kg Łukaszem Mizerą oraz debiutantem, medalistą na zawodach w Sopocie 2017 (kulturystyka klasyk 180cm), absolwentem naszej szkoły, Maciejem Sardakowskim. Panowie przybliżyli tematykę zdrowego odżywiania w sporcie, opowiedzieli o swojej drodze do sukcesu, motywacji oraz przygotowaniach do zawodów. Duże wrażenie zrobił na oglądających pokaz kulturystyczny w wykonaniu Macieja Sardakowskiego. Na zakończenie obaj panowie uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego. Serdecznie dziękujemy za wizytę.

Spotkanie zorganizowała p. Magdalena Andrzejewska przy współpracy p. Sylwii Szymanowskiej.

Początek strony