ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Lubuska Izba Budownictwa od ponad 20 lat organizuje doroczne spotkanie pracowników lubuskiej branży budowlanej. W tym roku w uroczystej atmosferze budowlańcom dziękowali wicewojewoda lubuski Robert Paluch oraz prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

Za poprawne, estetyczne wykonanie i nowe rozwiązania architektoniczne na tym terenie wyróżnienie w konkursie na najlepszy obiekt budowlany, Lubuski Mister Budowy uzyskał budynek mieszkalny wielorodzinny Os. Armii Krajowej 6-6c w Nowej Soli, inwestor i wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. W plebiscycie Gazety Lubuskiej „Laur Budownictwa 2016”, PBO jako inwestor i wykonawca zajęło pierwsze miejsce za Budynek mieszkalny B-4, w Zielonej Górze, ul. Łężyca – Inwestycyjna 20AB.

Gratulujemy sukcesów i cieszymy się, że nasi uczniowie – pracownicy młodociani w ramach praktyk uczniowskich, mogli uczestniczyć w pracach przy realizacji nagrodzonych obiektów.

Początek strony