ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

25 września w Żaganiu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień IX edycji Konkursu Lubuski Lider Biznesu.

Lubuski Lider Biznesu to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w regionie, które docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski. W tegorocznej edycji wzięło udział 71 przedsiębiorstw. W uroczystej gali uczestniczyło szerokie grono parlamentarzystów i organów władz publicznych z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską, Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem oraz Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietą Anną Polak na czele.

Jedno z dwóch dodatkowych wyróżnień , jakie postanowiła przyznać w tym roku Kapituła Konkursu otrzymało Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. z Zielonej Góry – za wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego w Lubuskiem. Firma prowadzi naszą placówkę - Zespół Szkół Zawodowych PBO, kształcąc kadry fachowców bez przerwy od 1963 roku.

Początek strony