ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

To Ogólnopolska Kampania na rzecz osób terminalnie chorych – „Pola Nadziei”. Nasza szkoła po raz kolejny włącza się do tej pięknej akcji mającej na celu przypominanie nam o ludziach cierpiących, oczekujących pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. W tym roku pod kierunkiem p. Magdaleny Andrzejewskiej – opiekunki szkolnego wolontariatu sadziliśmy cebulki żonkili będących międzynarodowym symbolem nadziei. Datki złożone na zakup cebulek przeznaczone zostaną przez Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze,  na zakup sprzętu medycznego, leków itp. dla ludzi nieuleczalnie chorych i cierpiących, przebywających w Hospicjum.

Chętnych zapraszamy do SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU, którym opiekuje się p. Magdalena Andrzejewska. Spotkania są we wtorki, godz.14.00-15.00 (dla turnusu drugiego), lub w środę na długiej przerwie.

Początek strony