ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W dniach 10-12 stycznia odbyły się w naszej szkole rozgrywki w piłce nożnej chłopców. 10 drużyn rozegrało 20 meczy, padło wiele bramek i  było bardzo dynamicznie. Gra wywołała dużo emocji zarówno u zawodników jak i kibiców. To był udany Turniej. Zwycięskie drużyny zregenerują siły wykorzystując zaproszenia na posiłek, które ufundowała firma Kebab u Yogiego, będąca sponsorem naszych rozgrywek. Turniej prowadził nauczyciel wychowania fizycznego p.Radosław Pawlaczyk.

Oto klasyfikacja końcowa

I miejsce klasa 3a 

w składzie: Tomek Podlaski, Kamil Materna, Błażej Muszkieta, Mateusz Wąsiewicz

II miejsce klasa  4ta 

w składzie: Dawid Karbownik Karol Rzaniak, Domikik Szwarga

III miejsce klasa 3ta

w składzie: Rafał Śnieguła, Paweł Pegza, Mariusz Sołtysiak, Darek Czyżewicz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, trzymajcie formę na następne zawody:)

Początek strony