ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dzień otwarty to znakomita okazja aby na własne oczy przekonać się jak funkcjonuje szkoła i co ma do zaoferowania. W tym roku z tej możliwości skorzystało ponad 200 uczniów z 28 placówek, zarówno z Zielonej Góry jak i z okolic. Po raz pierwszy tak licznie odwiedzili nas uczniowie szkół podstawowych. Kandydaci mieli możliwość poznania różnych aspektów życia szkoły, wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych i sportowych. Oglądali pokazy zawodoznawcze, w których również można było spróbować swoich sił. Można było sprawdzić predyspozycje do zawodu, porozmawiać ze szkolnym doradcą zawodowym oraz przedstawicielami pracodawców. Drużyny gimnazjalistów rozegrały XII już Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora ZSZ PBO. Odbył się też XIII Międzyszkolny Konkurs SK PCK „W drogę ruszam z głową" sprawdzający umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W promocję szkoły zaangażowało się wielu uczniów z różnych klas przygotowując prezentacje i biorąc udział zarówno w pokazach jak i oprowadzaniu gości po szkole i internacie.

XII już Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora ZSZ PBO

I miejsce Gimnazjum nr 4 Zielona Góra

II miejsce Gimnazjum nr 7 Zielona góra

III miejsce Gimnazjum nr 6 Zielona Góra

XIII Międzyszkolny Konkurs SK PCK „W drogę ruszam z głową"

I miejsce Gimnazjum w Przylepie

II miejsce Gimnazjum nr 7 Zielona Góra

III miejsce Szkoła Podstawowa w Przylepie

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 Zielona Góra

Początek strony