ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

"Talent był i pozostanie darem, za który odpowiadają wszyscy, choć otrzymuje go tylko jednostka ... „

Krzysztof R. Jaśkiewicz

Wspaniałym talentem pochwalić się może Nasza wychowanka Sandra Pronczew, tegoroczna maturzystka. Dzięki swoim plastycznym zdolnościom pokazywała, jak można konstruktywnie spędzać czas wolny w internacie. Jej postawa i optymistyczne nastawienie do życia, zawsze pozytywnie wpływało na pozostałych mieszkańców. Sandra kartki wykonuje techniką scrapbooking i przedmioty techniką decoupage, dla zainteresowanych podajemy także adres e-mail Sandry: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiatru w plecy Sandro życzy Ci Grono Pedagogiczne Internatu ZSZ PBO Sp. z o.o.

O naszej szkole - Zespole Szkół Zawodowych PBO

Zespół Szkół Zawodowych PBO to Szkoła, która nie tylko zapewni Ci start w przyszłość, ale zapewni rozwój w wielu aspektach. Mamy możliwość pracy już po skończeniu szkoły a nawet w jej trakcie. Zawody w których się uczymy sa bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Ania, uczennica klasy 3Tb
Początek strony