ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 10.04.2014 jak, co roku Nasza młodzież aktywnie uczestniczyła w  Zielonogórskiej Akcji Sprzątania Świata.
Główne przesłanie tej akcji to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi. My zadbaliśmy o teren Naszego Internatu oraz pobliskiego lasu.

 

  

Ten dzień postanowiliśmy zakończyć w pełni ekologicznie i osoby zainteresowane przystąpiły do Konkursu Wiedzy Ekologicznej.Test zawierał 34 pytania związane z formami ochrony przyrody oraz z ekologią. Należało także rozwiązać krzyżówkę, z którą wszystkie uczestniczki poradziły sobie znakomicie.

 Oto Nasze Laureatki :)

I miejsce  Magda Pietrołaj

II miejsce Sandra Pronczew

III miejsce Klaudia Skowrońska

O naszej szkole - Zespole Szkół Zawodowych PBO

Zespół Szkół Zawodowych PBO to Szkoła, która nie tylko zapewni Ci start w przyszłość, ale zapewni rozwój w wielu aspektach. Mamy możliwość pracy już po skończeniu szkoły a nawet w jej trakcie. Zawody w których się uczymy sa bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Ania, uczennica klasy 3Tb
Początek strony