ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

przyjemnością informujemy, że nasz wychowanek  Dawid Laszczowski, zawodnik Lekkoatletycznego Ludowego Klubu Sportowego Osowa Sień, na co dzień uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów w Biegach Górskich. Impreza odbyła się w Międzygórzu w ramach XXI Biegów Śnieżnickich. Bieg odbywał się na dystansie 8,8km  w ciężkich warunkach.

To nie wszystkie imponujące osiągnięcia Dawida. W dniach 6-8.09.2013 zostały rozegrane w Krynicy Zdrój XXIX Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich. W reprezentacji Polski, w biegu juniorskim wystartował między innymi  Dawid, w swoim debiucie zajął 32 miejsce indywidualne oraz 10 z kolegami w drużynie.

Czekamy na dalsze sukcesy  Dawid. Jesteśmy o tym przekonani, że takie będą. Każdego dnia widzimy ile poświęcasz czasu i wysiłku na treningi.

Wiatru w plecy i samej pomyślności  życzy Młodzieżowa Rada Internatu,

Wychowawcy oraz Pani Kierownik

O naszej szkole - Zespole Szkół Zawodowych PBO

Zespół Szkół Zawodowych PBO to Szkoła, która nie tylko zapewni Ci start w przyszłość, ale zapewni rozwój w wielu aspektach. Mamy możliwość pracy już po skończeniu szkoły a nawet w jej trakcie. Zawody w których się uczymy sa bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Ania, uczennica klasy 3Tb

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.