ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W dniu 18 października wychowankowie naszego internatu-Kamil Kuba i Błażej Sawicki wzięli udział w II  Międzyinternackim Konkursie Kreatywnym, zorganizowanym w Bursie przy ul. Botanicznej 60 podczas uroczystych XXV Dni Bursy. Miło nam zakomunikować, że nasza drużyna zajęła I miejsce. W konkursie wzięło udział 5 drużyn z zielonogórskich internatów. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, precyzją i logicznym myśleniem w czterech konkurencjach. Nasi wychowankowie zajmowali pierwsze miejsca we wszystkich poszczególnych kategoriach, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Błażejowi i Kamilowi serdecznie gratulujemy a Bursie dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w fantastycznej, świetnej zorganizowanej zabawie.

 

Początek strony