ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

To międzynarodowe święto w miłej atmosferze obchodziliśmy w naszym internacie.Chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek słodką niespodziankę, w ramach "babskiego" wieczoru filmowego wychowanki obejrzały film "Mustang",co stało się pretekstem do rozmowy o prawach kobiet w różnych kulturach.
Dzień 8 marca to także dobra okazja,by przypomnieć dziewczętom, że należy dbać nie tylko o swój zewnętrzny wizerunek, ale też ,a može przede wszystkim- o swoje zdrowie. Wychowanki uczestniczyły w zajęciach "Piękna,bo zdrowa",obejrzały film dokumentalno- edukacyjny "Gra z rakiem",miały też okazję sprawdzić na fantomach piersi, w jaki sposób badać się samodzielnie i na jakie zmiany w wyglądzie piersi zwracać uwagę.

Początek strony