ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W dniu 19 grudnia w internacie odbyło się spotkanie przedświąteczne dla wychowanków i grona pedagogicznego w formie uroczystej kolacji wigilijnej.

Życzenia wychowankom w imieniu całego grona pedagogicznego złożyła pani dyr. Katarzyna Niedźwiecka. Grupa wokalno-instrumentalna w składzie: Magda Osiewała, Agnieszka Kazienko, Gabrysia Stroińska, Justyna Grzegorek , Dawid Dobrzański, Błażej Sawicki przy akompaniamencie gitar wykonała kolędy.Tradycyjne, świąteczne potrawy spożywane były w miłej, serdecznej i ciepłej atmosferze.
Przedświąteczne spotkanie wszystkich wychowanków i wychowawców przy stole, zastawionym tradycyjnymi potrawami i przy wspólnym śpiewaniu kolęd są wieloletnią, miłą i chętnie, każdego roku kontynuowaną tradycją naszego internatu.

Początek strony