ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA OGÓLNEGO

TURNIEJ WIEDZY ZAWODOWEJ
" ZŁOTA KIELNIA"

Turniej Budowlany jest konkursem umiejętnościowym, w którym brane są pod uwagę wiadomości ucznia, jego poziom teoretycznego przygotowania do wykonywania zawodu, jak i umiejętności praktyczne. Na stałe wszedł on do tradycji polskich szkół zawodowych kształcących w zawodach budowlanych w 1972.
Od tego też czasu nasza szkoła bierze w nim udział. Poniżej ważniejsze osiągnięcia:
2004  I miejsce w turnieju budowlanym w zawodzie malarz-tapeciarz w okręgu poznańskim. W finale krajowym zajęliśmy 10 miejsce.
2002 III  miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodzie murarz
2002   III  miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodzie malarz-tapeciarz
2002 VII  miejsce w finale centralnym zdobyła drużyna w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych
2001 III  miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodzie malarz
2001 I miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych
2000 II miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodach: monter instalacji budowlanych i murarz
1999 II  miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodzie malarz oraz III miejsce w zawodzie monter instalacji budowlanych
1998 VI  miejsce w finale centralnym zdobyła drużyna monterów instalacji budowlanych
1995 I  miejsce w eliminacjach okręgowych w zawodach: stolarz, murarz, malarz, monter instalacji budowlanych
1986 II miejsce w eliminacjach centralnych zajmuje drużyna technolog robót wykończeniowych
1983 I  miejsce w finale regionalnym zdobyła drużyna technolog robót wykończeniowych i drużyna monter wewnętrznych instalacji budowlanych. Drużyna monterów w eliminacjach centralnych zajęła III miejsce.
1980 drużyna murarzy zajęła  I  miejsce w finale regionalnym
1979   I  miejsce w finale regionalnym zdobyła drużyna monter instalacji wewnętrznych
1977 drużyna mechaników zdobyła I miejsce w finale centralnym
1976 drużyna cieśli zajęła  I miejsce w finale regionalnym