ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Data publikacji 13.02.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 Rysunek techniczny
M Babicz
37
Biologia
M Kuźmiak
31
Historia
M Chumińska
1
Wos
D Polaczek
1
Fizyka
R Dużyja
38
8.50-9.35 Budownictwo ogólne
A Piechnik
40
Budownictwo ogólne
A Piechnik
40
J. angielski
K Marchel
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Matematyka
B Markowska
39
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
9.40 - 10.25 Budownictwo ogólne
A Piechnik
40
Rysunek techniczny
M Babicz
37
Wiedza o kulturze
J Bałacka
30
Informatyka
M Janowska
27
Matematyka rozsz
A Rzepka
39
10.35-11.20 J. niemiecki B
E Kalińska
21
J. angielski B
M Andrzejewska
22
Dokumentacja pracownia
M Babicz
37
Godz. wych.
D Polaczek
1
Chemia
R Dużyja
38
J. polski
R Szabunia
28
11.25-12.10 Geografia
M Chumińska
31
J. polski
R Szabunia
28
Dokumentacja pracownia
M Babicz
1
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
J. polski
R Szabunia
28
12.15-13.00 Historia
M Chumińska
31
WF
S Szymanowska
sala gim
Budownictwo ogólne
A Piechnik
40
WF
S Szymanowska
siłownia
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Marchel
22
13.15-14.00 Edukacja dla bezpieczeństwa gr. B
E Awińska
30
Religia
Ł Frączkiewicz
39
Matematyka
B Markowska
39
WF
S Szymanowska
sala gim
Religia
Ł Frączkiewicz
świetlica
Etyka
R Szabunia
28
14.05-14.50          
14.55-15.40          
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 Rysunek techniczny
A Piechnik
40
WF
S Szymanowska
sala gim
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Marchel
22
Technologia robót murarskich i tynkarskich
L Wojdarski
zimna
Technologia robót murarskich i tynkarskich
L Wojdarski
zimna
8.50-9.35 Matematyka
B Markowska
39
J. niemiecki B
E Kalińska
21
J. angielski B
M Andrzejewska
22
Fizyka rozszerzona
R Dużyja
38
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
9.40 - 10.25 Matematyka
B Markowska
39
Dokumentacja pracownia
A Wielkoszyńska
38
Konstrukcja. budow.
M Babicz
37
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
10.35-11.20 J. angielski
K Marchel
30
J. niemiecki
A Siuta
23
Matematyka rozsz
B Markowska
39
Matematyka
B Markowska
39
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
11.25-12.10 J. niemiecki B
E Kalińska
21
J. angielski B
M Andrzejewska
22
Dokumentacja pracownia
A Wielkoszyńska
37
Fizyka rozszerzona
R Dużyja
38
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
12.15-13.00 J. polski
R Szabunia
28
J. polski
R Szabunia
28
WF
S Szymanowska
sala gim
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
13.15-14.00 Religia
Ł Frączkiewicz
świetlica
J. polski
R Szabunia
28
WF
S Szymanowska
sala gim
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
Roboty murarskie i tynkarskie
L Wojdarski
zimna
14.05-14.50   Religia
Ł Frączkiewicz
świetlica
Godz. wych.
E Awińska
28
   
14.55-15.40          
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 Matematyka
B Markowska
39
Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
Kosztorysowanie w budownictwie
M Babicz
37
Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
Historia i społeczeństwo
D Polaczek
1
8.50-9.35 Nadzór robót budowlanych
M Babicz
37
Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
Nadzór robót budowlanych
M Babicz
37
Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
Fizyka rozszerzona
R Dużyja
38
9.40 - 10.25 Konstrukcja. budow.
M Babicz
37
J. niemiecki B
E Kalińska
21
J. angielski B
M Andrzejewska
22
Fizyka rozszerzona
R Dużyja
38
Matematyka rozsz
B Markowska
39
Religia
Ł Frączkiewicz
świetlica
10.35-11.20 J. polski
R Szabunia
28
WF 1
S Szymanowska
sala gim
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Marchel
22
Matematyka rozsz
B Markowska
39
Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
11.25-12.10 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Marchel
30
WF 1
S Szymanowska
sala gim
J. polski
R Szabunia
28
Nadzór robót budowlanych
M Babicz
38
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Marchel
22
12.15-13.00 Religia
Ł Frączkiewicz
świetlica
Konstrukcja. budow.
M Babicz
37
Matematyka
B Markowska
39
WF
K Buszkiewcz
sala gim
Nadzór robót budowlanych
M Babicz
37
13.15-14.00 Organizacja robót budowlanych
A Wielkoszyńska
37
Nadzór robót budowlanych
M Babicz
37
Godz. wych.
R Szabunia
28
J. polski
R Szabunia
28
Nadzór robót budowlanych
M Babicz
37
14.05-14.50   Kosztorysowanie w budownictwie
M Babicz
37
     
14.55-15.40          

Początek strony