ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

 Plan dostępny wkrótce. 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
R Pawlaczyk
sala gim
WF 1
S Szymanowska
siłownia
J. angielski
M Wybieralska
22
Historia
A Waltrowska
28
LW
D Polaczek
1
Biologia
M Kuźmiak
31
2.
8.50-9.35
Podstawy bud.
A Piechnik
39
J. angielski
M Wybieralska
22
Biologia
M Kuźmiak
31
Geografia
M Chumińska
31
Informatyka B
M Janowska
27
J. angielski
M Wybieralska
23
3.
9.40 - 10.25
Technologia robót wykończeniowych
A Wielkoszyńska
37
Rysunek budowlany
A Piechnik
39
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
28
Informatyka
M Janowska
27
J. angielski B
M Wybieralska
21
Religia
G Krystians
świetlica
4.
10.35-11.20
Geografia
M Chumińska
31
Historia
A Waltrowska
1
J. polski
R Szabunia
28
Religia
G Krystians
świetlica
Podstawy bud.
A Piechnik
39
5.
11.25-12.10
Informatyka
M Janowska
27
J. angielski
M Wybieralska
39
Informatyka B
M Janowska
27
J. angielski B
M Wybieralska
22
LW
D Polaczek
1
Technologia robót wykończeniowych
A Wielkoszyńska
37
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
37
6.
12.15-13.00
J. polski
R Szabunia
28
Matematyka
Ł Rutkowski
38
Rysunek budowlany
A Piechnik
39
J. polski
R Szabunia
28
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
7.
13.15-14.00
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
J. polski
R Szabunia
28
Matematyka
Ł Rutkowski
38
J. angielski B
M Wybieralska
21
8.
14.05-14.50
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
  J. angielski B
M Wybieralska
21
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
    Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
30
J. angielski B
A Kozłowska
37
J. angielski
M Wybieralska
21
 
2.
8.50-9.35
J. polski
J Wiśniewska
30
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
świetlica
J. polski
J Wiśniewska
30
3.
9.40 - 10.25
J. angielski
M Wybieralska
21
J. angielski B
A Kozłowska
23
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
LW
S Szymanowska
38
Podst. przedsięb.
D Polaczek
39
Religia
G Krystians
świetlica
4.
10.35-11.20
LW
S Szymanowska
37
Podst. przedsięb.
D Polaczek
świetlica
Biologia
M Kuźmiak
31
Religia
G Krystians
świetlica
Biologia
M Kuźmiak
38
5.
11.25-12.10
Geografia
M Chumińska
31
Geografia
M Chumińska
31
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
21
J. polski
J Wiśniewska
30
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
6.
12.15-13.00
J. angielski B
A Kozłowska
22
J. angielski
M Wybieralska
21
J. polski
J Wiśniewska
30
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
25
PKM
K Uhman
25
Informatyka
M Janowska
27
J. angielski
M Wybieralska
21
J. angielski B
A Kozłowska
30
7.
13.15-14.00
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
31
Matematyka
Ł Rutkowski
38
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
25
PKM
K Uhman
25
Informatyka B
M Janowska
27
Historia
A Waltrowska
1
8.
14.05-14.50
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
31
Historia
A Waltrowska
1
Budowa i podstawy eksploatacji środków transportu
T Tkacz
25
Matematyka
Ł Rutkowski
38
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
J. polski
J Wiśniewska
30
J. angielski
A Waltrowska
28
Matematyka
A Rzepka
38
  Historia
A Waltrowska
28
2.
8.50-9.35
Matematyka
A Rzepka
40
Informatyka
M Janowska
27
Religia
G Krystians
28
Podstawy technik wytwarzania
K Uhman
25
J. angielski
A Waltrowska
21
3.
9.40 - 10.25
J. angielski
A Waltrowska
22
Geografia
M Chumińska
31
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Biologia
M Kuźmiak
28
Biologia
M Kuźmiak
39
4.
10.35-11.20
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
PKM
K Uhman
25
J. polski
J Wiśniewska
30
Podst. przedsięb.
D Polaczek
39
J. polski
J Wiśniewska
30
5.
11.25-12.10
Matematyka
A Rzepka
38
J. polski
J Wiśniewska
30
Informatyka
M Janowska
27
Historia
A Waltrowska
1
Religia
G Krystians
świetlica
6.
12.15-13.00
Podstawy technik wytwarzania
K Uhman
25
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
28
Geografia
M Chumińska
31
LW
A Waltrowska
22
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
świetlica
7.
13.15-14.00
WF
S Szymanowska
siłownia
PKM
K Uhman
25
J. angielski
A Waltrowska
22
WF
S Szymanowska
sala gim
Podst. przedsięb.
D Polaczek
31
8.
14.05-14.50
Podstawy technik wytwarzania
K Uhman
25
Matematyka
A Rzepka
39
LW
A Waltrowska
22
WF
S Szymanowska
sala gim
Podstawy technik wytwarzania
K Uhman
25
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Informatyka
M Janowska
27
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
  PKM
K Uhman
25
WF
R Pawlaczyk
sala gim
WF 1
S Szymanowska
siłownia
2.
8.50-9.35
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Religia
G Krystians
28
J. angielski B
A Kozłowska
21
J. angielski
M Wybieralska
39
WF 1
S Szymanowska
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
3.
9.40 - 10.25
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
świetlica
J. polski
J Wiśniewska
30
Biologia
M Kuźmiak
31
J. polski
J Wiśniewska
30
J. angielski
M Wybieralska
22
J. angielski B
A Kozłowska
23
4.
10.35-11.20
J. angielski
M Wybieralska
21
J. angielski B
A Kozłowska
22
J. angielski B
A Kozłowska
23
J. angielski
M Wybieralska
22
Historia
A Waltrowska
1
Biologia
M Kuźmiak
31
PKM
K Uhman
25
5.
11.25-12.10
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
Historia
A Waltrowska
1
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
31
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
Religia
G Krystians
świetlica
6.
12.15-13.00
J. polski
J Wiśniewska
30
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
Matematyka
B Markowska
40
J. polski
J Wiśniewska
30
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
7.
13.15-14.00
Matematyka
B Markowska
40
Matematyka
B Markowska
40
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Geografia
M Chumińska
31
Matematyka
B Markowska
40
8.
14.05-14.50
Informatyka
M Janowska
27
LW
B Markowska
40
LW
B Markowska
40
Geografia
M Chumińska
31
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
  Podstawy technik wytwarzania
S Kosakowski
25
Podstawy technik wytwarzania
S Kosakowski
21
Podst. elektrotechniki
M Długosz
38
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
38
2.
8.50-9.35
Historia
M Chumińska
31
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
25
Podstawy technik wytwarzania
S Kosakowski
21
LW
A Rzepka
37a
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
38
3.
9.40 - 10.25
LW
A Rzepka
1
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
21
Podstawy technik wytwarzania
S Kosakowski
21
Matematyka
A Rzepka
37a
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
38
4.
10.35-11.20
Religia
G Krystians
świetlica
J. polski
J Wiśniewska
30
Technologia obróbki skrawaniem
S Kosakowski
21
WF
R Pawlaczyk
sala gim
WF
R Pawlaczyk
siłownia
5.
11.25-12.10
J. polski
J Wiśniewska
30
Religia
G Krystians
świetlica
J. polski
J Wiśniewska
30
Podst. przedsięb.
D Polaczek
21
Historia
M Chumińska
31
6.
12.15-13.00
PKM
A Rzepka
40
J. angielski
A Waltrowska
22
J. niemiecki
A Siuta
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Podst. elektrotechniki
M Długosz
38
7.
13.15-14.00
Matematyka
A Rzepka
39
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
A Waltrowska
22
PKM
A Rzepka
31
  J. polski
J Wiśniewska
30
8.
14.05-14.50
J. angielski
A Waltrowska
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Podst. przedsięb.
D Polaczek
25
WF
R Pawlaczyk
sala gim
  J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
A Waltrowska
22
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
  Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów

M Długosz
25
   
2.
8.50-9.35
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
J. polski
R Szabunia
28
Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów

M Długosz
25
J. polski
R Szabunia
28
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
3.
9.40 - 10.25
Matematyka
B Markowska
40
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
PKM
K Uhman
25
DIagnostyka i naprawa
K Uhman
25
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
4.
10.35-11.20
Religia
G Krystians
świetlica
Etyka
R Szabunia
28
Historia
M Chumińska
31
PKM
K Uhman
25
DIagnostyka i naprawa
K Uhman
25
J. polski
R Szabunia
28
5.
11.25-12.10
WF
R Pawlaczyk
siłownia
Religia
G Krystians
świetlica
Etyka
R Szabunia
28
PKM
K Uhman
25
LW
R Pawlaczyk
siłownia
Matematyka
B Markowska
40
6.
12.15-13.00
WF
R Pawlaczyk
siłownia
J. angielski
A Waltrowska
22
J. niemiecki
A Siuta
LW
R Pawlaczyk
21
Historia
M Chumińska
31
J. polski
R Szabunia
28
7.
13.15-14.00
Budowa pojazdów samochodowych
K Uhman
25
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
A Waltrowska
22
WF
R Pawlaczyk
siłownia
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
PKM
K Uhman
25
8.
14.05-14.50
J. angielski
A Waltrowska
22
J. niemiecki
A Siuta
23
    Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
A Waltrowska
22
9.
14.55-15.40
         
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
         
2.
8.50-9.35
Rysunek budowlany
A Wielkoszyńska
21
Wos
A Waltrowska
21
WF
S Szymanowska
sala gim
Doradztwo zawodowe
A Wielkoszyńska
27
Religia
G Krystians
świetlica
3.
9.40 - 10.25
Technologia robót wykończeniowych
A Piechnik
39
Rysunek budowlany
A Wielkoszyńska
37a
Religia
G Krystians
świetlica
Technologia robót - egzamin
A Wielkoszyńska
37
WF
S Szymanowska
sala gim
4.
10.35-11.20
Technologia robót wykończeniowych
A Piechnik
39
Rysunek budowlany
A Wielkoszyńska
21
Matematyka
B Markowska
40
Matematyka
B Markowska
40
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Wybieralska
22
5.
11.25-12.10
Działalnośc gosp. w budownictwie
D Polaczek
21
Rysunek budowlany
A Wielkoszyńska
37
Doradztwo zawodowe
A Wielkoszyńska
37
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Wybieralska
22
Wos
A Waltrowska
38
6.
12.15-13.00
J. obcy zawodowy
A Siuta
23
Działalność gospodarcza
D Polaczek
1
J. polski
J Wiśniewska
30
WF
S Szymanowska
siłownia
LW
J Wiśniewska
czytelnia
7.
13.15-14.00
LW
J Wiśniewska
30
J. polski
J Wiśniewska
30
Technologia robót - egzamin
A Wielkoszyńska
37
   
8.
14.05-14.50
  J. obcy zawodowy
A Siuta
23
     
9.
14.55-15.40
         

Początek strony