ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie zawodoznawczym  „Moja  szkoła –Mój zawód” . Formuła tegorocznej edycji opiera się na przygotowaniu prezentacji multimedialnej przedstawiającej Zespół Szkół Zawodowych PBO i wybranego przez siebie kierunku kształcenia. Warunkiem przystąpienia ucznia do konkursu jest złożenie przez niego karty zgłoszeniowej w formie tradycyjnej u szkolnego doradcy zawodowego w terminie od 27 września do 30 września. Kolejnym etapem uczestnictwa jest dostarczenie przygotowanej pracy konkursowej. Należy ja  złożyć w zamkniętej opatrzonej nazwą konkursu kopercie w terminie do 22 października u doradcy zawodowego. 

Czekaja na was atrakcyjne nagrody!

Szczegółowych informacji udzielają doradcy zawodowi:

Konsultant Powiatowy Aleksandra Długołęcka tel. 723645464

Radosław Dudek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony