ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zapraszamy młodzież z zielonogórskich techników oraz szkół branżowych do uczestnictwa w VI edycji konkursu zawodoznawczego, realizowanego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”.

Tegoroczna edycja konkursu ma charakter questu – gry terenowej, realizowanej pod hasłem ‘Wiedzę zdobywam – przyszłość wygrywam”.

Warunkiem przystąpienia do VI edycji konkursu zawodoznawczego jest zebranie 3-osobowej drużyny, składającej się z uczniów tej samej szkoły, a następnie złożenie karty zgłoszeniowej w terminie od 4 kwietnia do 11 kwietnia 2022r. Karty zgłoszeniowe należy składać w biurze szkolnego doradcy zawodowego wg wzoru opisanego w Regulaminie Konkursu.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Pani Aleksandra Długołęcka z Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, tel.: +48 723 64 54 64, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu.

Regulamin

Serdecznie zapraszamy

 

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony