ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Był to rok, kiedy większość czasu spędziliśmy w szkole. Pandemia odpuściła i mogliśmy wrócić do szkolnych ławek, zajęć lekcyjnych, wycieczek i codziennego rytmu życia szkoły. 

O godz. 9.00 odbyło się zakończenie roku wszystkich klas technikum oraz 1 i 2 klas branżowej szkoły I stopnia. Na apelu Dyrektor szkoły pogratulowała wyróżnionym uczniom wysokich wyników w nauce, wzorowej frekwencji, zachowania oraz  zaangażowania w życie szkoły. Zostały rozdane  dyplomy oraz  nagrody książkowe  dla uczniów poszczególnych klas. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom promocji do następnej klasy oraz wielu wyróżnień:)

O godz. 11.00 na zakończeniu roku ośmiu klas 3  branżowej szkoły I stopnia mieliśmy przyjemność gościć pracodawców naszych klas patronackich: Prezesa firmy Lumel Dinesha Musalekara, zastępcę Prezesa firmy PBO Mirosława Szczypińskiego, Dyrektora Janusza Pieczarkę oraz instruktorów praktycznej nauki  zawodu. Zaproszeni pracodawcy podsumowali współpracę ze szkołą oraz wręczyli dla wyróżnionych uczniów nagrody,  dyplomy i upominki za praktyczną naukę zawodu.

Serdecznie dziękujemy naszym największym pracodawcom za świetną współpracę i wykształcenie zawodowe naszych uczniów! Podczas apelu z dumą  pogratulowaliśmy uczniom wysokich wyników w nauce, zaangażowania i pracy na rzecz szkoły, wysokiej frekwencji przekazując dyplomy i nagrody książkowe. 

Miło nam było również przekazać podziękowania dla rodziców i opiekunów  angażujących się w życie szkoły i nieustannie wspierających nasze działania.

Życzymy wszystkim powodzenia  i udanych wakacji! :)

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony