ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Nominacja do nagrody Szkoła Roku 2022 oraz do tytułu Nauczyciel Roku! Dziękujemy!!!
Ogromnie miło nam poinformować, że nasza szkoła ZSZ PBO w Zielonej Górze została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie lubuskim jest prowadzony przez „Gazetę Lubuską”.
Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała Agata Waltrowska, nauczycielka języka angielskiego i historii oraz wychowawca klasy 1a oraz Radosław Pawlaczyk, nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca klasy 2b i 3b
Bardzo dziękujemy za zaufanie. Jesteśmy dumni!

Początek strony