ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 15.02.2016r. w sali gimnastycznej ZSZ PBO odbył się "Turniej Walentynkowy" trójek siatkarskich (2chłopców+1dziewczyna). Mecze rozgrywane były w systemie do dwóch wygranych setów (15pkt.).Turniej miał na celu promowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia, większej aktywności i integracji.Dodatkowo w ten ponury zimowy dzień chodziło o to aby Walentynki spędzić w przyjaznej atmosferze. Zawody wygrała drużyna o nazwie"Zorza" w składzie :Konrad Bargieł, Patrycja Piwońska i Mateusz Zabłocki , drugie miejsce zajęły "Walentynki" w składzie:Radosław Madeja, Paweł Pegza, Klaudia Nojszewska , trzeciemiejsce drużyna "Jako tako" w składzie: Gracjan Olszewski, Kornelia Zduńska, Patryk Szturo. Wszystkim uczestnikom   dziękujemy za udział i zaangażowanie!!

  

Początek strony