ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Aż dziewięć milionów Polaków nałogowo pali papierosy. To jeden z najwyższych wskaźników w Unii Europejskiej. Na całym świecie tytoń zabija ponad 5 milionów osób każdego roku – w tym ponad 600 tysięcy osób, które palą biernie, wdychając dym osób palących w najbliższym otoczeniu.

Jak trudno rzucić palenie papierosów, wie każdy kto spróbował. 

W ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia w szkole przedstawiciele SK PCK rozdawali materiały informujące o śmiertelnych skutkach tego nałogu. A papierosy zabijają powoli – palacz może nie odczuwać skutków swojego nałogu przez wiele lat. Niestety, kiedy już się pojawią, często bywa za późno.

Palaczu, To dla Ciebie dobry czas aby zerwać z tym nałogiem !

Początek strony