ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 24.09.2015r. o godz.12.00 odbył się towarzyski mecz piłki nożnej ZSZ PBO z zaprzyjaźnioną szkołą ZSiPKZ. Rywalizacja odbyła się na pełno wymiarowym boisku drużyny przeciwnej. Mecz trwał 3x30 minut.Naszą szkołę reprezentowali: Rej Patryk, Podlaski Tomasz, Darul Kamil, Szewczak Paweł, Mariusz Sołtysik, Madeja Radosław, Czyżewicz Dariusz, Hyży Błażej, Olszewski Gracjan, Pilny Piotr, Zabłocki Mateusz, Bargieł Konrad, Terentowicz Patryk, Stando Dawid, Bocman Radosław, Berski Daniel, Uller Kamil, Stachowski Karol. Brawurowe akcje przy bramkach, zgrana gra całego  zespołu sprawiły, że nasza reprezentacja strzeliła w pierwszej połowie 4 gole. Druga połowa przebiegła bez bramkowo. Natomiast w trzeciej ponownie nasza reprezentacja strzeliła 2 gole ustalając ostatecznie wynik meczu na 6:0.Całe spotkanie  przebiegło zgodnie z zasadami fair-play. Zdobywcy bramek: Przemek Sobczak kl.2b-2gole, Konrad Bargieł kl.3ta-1 gol, Gracjan Olszewski 2ta- 3gole

Początek strony