ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

13 kwietnia  2016 roku o godz. 9.00  w Centrum Kształcenia Praktycznego ZSZ PBO Sp. z o.o. przy ul. Zimnej 3 w Zielonej Górze odbędzie się  druga edycja konkursu młodych fachowców branży budowlanej. Konkurs odbywa się podHonorowym Patronatem Marszałka Ziemi Lubuskiej oraz Lubuskiego Kuratorium Oświaty. Ma charakter międzyszkolny i międzywojewódzki (lubuskie, wielkopolskie i dolnośląskie). Udział w konkursie zgłosiło 13 drużyn  z 8 szkół. Oczywiście udział bierze również reprezentacja naszej szkoły.Uczestnicy rozpoczną  rywalizację od testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Odpowiedzą  m. in. na pytania dotyczące katastrof budowlanych, higroskopijności, budowania tradycyjnego. W części praktycznej uczestnicy konkursu zmierzą się w trzech kategoriach: układanie glazury, murowanie, wykonanie powłoki tapeciarskiej.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i wielu dobrych doświadczeń zdobytych w trakcie konkursowych zmagań.

   

Początek strony