ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W piątek 1 kwietnia klasa 1a odwiedziła Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze. W zwiedzaniu pomogła nam pani animator, tłumacząc i demonstrując działanie poszczególnych stanowisk. Bawiliśmy się znakomicie, ucząc jednocześnie i poszerzając zdobytą już wiedzę.

Drugim etapem naszej wycieczki było spotkanie z pracownikiem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze. Poinformowani zostaliśmy o warunkach korzystania z Biblioteki, o działalności poszczególnych jej agend, podstawowych zasadach korzystania z katalogów tradycyjnych i baz komputerowych oraz oprowadzeni po aktualnie prezentowanych wystawach.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia zarówno Centrum Przyrodniczego jak i Zielonogórskiej Biblioteki!

Początek strony