ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

20.04.2013r. Na Uniwersytecie Zielonogórskim Odbyła się XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej-etap wojewódzki.Olimpiadę zorganizował wydział nauk biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego Reprezentanci nasze szkoły Karolina Iks oraz Patryk Pietrołaj ,którzy dostali się do tego etapu,byli przygotowywani przez panią mgr inż Łucję Kudryńską oraz panią mgr inż Annę Piechnik. W olimpiadzie brały udział 54 osoby z 24 szkół naszego województwa. Karolina Iks zajęła wysokie 15 miejsce a Patryk Pietrołaj 19 miejsce. Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów .poniewaz byli oni jednymi z nielicznych uczniów klas pierwszych,którzy brali udział w tym etapie olimpiady. Należy również wspomnieć że po raz pierwszy nasza szkoła uczestniczyła w etapie wojewódzkim. GRATULACJE!!!


wiedza

Początek strony