ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 20. grudnia 2012 roku w Naszym Internacie odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna, w której uczestniczyli: pan dyrektor Dariusz Polaczek, wychowankowie oraz wychowawcy Internatu. Świąteczny nastrój podkreślił krótki występ artystyczny i wspólne śpiewanie kolęd. Po występie p.o. Kierownika Internatu pan Lech Walkowiak złożył wszystkim wychowankom, zaproszonym gościom i pracownikom świąteczne życzenia, następnie wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem. Wieczerza przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Dzięki wysiłkom naszych wspaniałych Pań Kucharek delektowaliśmy się przesmacznymi wigilijnymi potrawami. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten wieczór. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013! Mlodzieżowa Rada Internatu i Wychowawcy "


 internat  internat  internat

Początek strony