ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Galeria Pakamera ZSZ PBO

14 grudnia 2012 r., wystawą Świat Papieru zainaugurowaliśmy działalność szkolnej galerii. Wystawę otworzyła p. Małgorzata Hadrian – dyrektor naszej szkoły. Gośćmi wernisażu byli obok naszych uczniów, gimnazjaliści - uczestnicy odbywającego się u nas konkursu o życiu i twórczości Janusza Korczaka. Gościem honorowym był p. Mirosław Musioł z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Bierzemy bowiem udział w konkursie na najlepszą wystawę organizowanym właśnie przez ZOK. Na wystawie obejrzeć można prace Pauliny Wejchert, Oli Zgobik, Ireny Wargowiak i Sandry Pronczew. Dziewczęta zaprezentowały kartki świąteczne robione techniką scrapbookingu oraz formy wykonane techniką orgiami.

Wystawę oglądać będzie można do ferii zimowych.

Opiekunem galerii jest Mirosława Sobecka.

Początek strony