ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Szkolny konkurs językowy


  • W poniedziałek 28 maja zorganizowaliśmy w świetlicy szkolnej konkurs języka angielskiego i niemieckiego. Wzięło w nim udział dziewięć drużyn. Zadaniem każdej grupy było przygotowanie w obydwu językach obcych tłumaczeń i zachowań w konkretnych sytuacjach życia codziennego. Największą ilość punktów - 74 - i pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy 2tb w składzie: Łukasz Kaczor, Krzysztof Wierzbicki, Bartłomiej Bisiorek oraz Krystian Haładyn. Na drugim miejscu z 61 punktami uklasyfikowali się uczniowie z klasy 2ta: Angelika Żynel, Kamila Jakiel, Weronika Jarmarczyk i Adam Wieczorek. 55 punktów i III miejsce zdobyły uczennice również z klasy 2t: Magda Pietrołaj, Sandra Pronczew i Kinga Grzybowska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej nauki języków obcych.

    Początek strony