ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKAMI


 • W dniu 25.04.2012 na nasze zaproszenie przybili do internatu (juz po raz drugi) przedstawiciele Fundacji im. Maurycego Beniowskiego z Nowej Soli pani Grażyna Kranz- Kiel, pan Jerzy Romejko oraz pan Marek Szczepański. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Amazonia ciągle nieodkryta" pan Marek Szczepański zaprezentował swój film z odbytej podróży po Amazonii. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania zadawane przez młodzież. Natomiast pan Jerzy Romejko i pani Grażyna Kranz -Kiel opowiadali o swoich przeżyciach z wyprawy do Peru. Było mnóstwo zdjęć i pamiątek przywiezionych z tych wypraw, każdy mógł obejrzeć, dotknąć namiastkę innej kultury. Był też słodki poczęstunek. Dziękujemy i zapraszamy ponowienie.
 • - zdjęcie 1

  - zdjęcie 2

  - zdjęcie 3

  - zdjęcie 4

  - zdjęcie 5

  Początek strony