ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Wigilia


Dnia 20.12.2011 mieszkańcy Naszego Internatu spotkali się przy uroczystym stole wigilijnym. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd, przełamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do świątecznej kolacji. Wieczór szybko minął w tak rodzinnej atmosferze... Do szczęśliwego zobaczenia w 2012 roku!

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Życzy Młodzieżowa Rada Internatu z Wychowawcami oraz Panią Kierownik.

- zdjęcie 1

- zdjęcie 2

- zdjęcie 3

- zdjęcie 4

- zdjęcie 5

- zdjęcie 6

- zdjęcie 7

- zdjęcie 8

Początek strony