ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Światowy Dzień Rzucania Palenia


 • Palenie wśród młodzieży staje się coraz poważniejszym problemem. Zjawisku temu sprzyja wszystko - koledzy, szkoła, starsze rodzeństwo, rodzice. Naśladując dorosłych, za namową rówieśników, z ciekawości, dla dodania sobie animuszu wielu młodych ludzi zaczyna palić papierosy. Utrwalone w wieku kilkunastu lat przyzwyczajenia do palenia doskwiera często przez całe życie. Stwierdzono bez żadnej wątpliwości, że palenie w młodym wieku stwarza większe zagrożenie niż rozpoczęcie w późniejszym wieku. 17.11.2011 w Światowym Dniu Rzucania Palenia w naszej szkole odbyła się debata pt” Szkoła bez dymu, życie bez nałogów” , w której udział wzięła młodzież klas pierwszych . Naprzeciwko siebie usiedli palacze i niepalacze, aby odpowiedzieć sobie na pytania : „Czym lub kim jest dla mnie papieros” „Czy warto palić” „Jaki wpływ na mnie i na moje życie ma papieros”. Wkrótce konkurs na temat palenia papierosów.
 • - zdjęcie 1

  - zdjęcie 2

  - zdjęcie 3

  - zdjęcie 4

  - zdjęcie 5

  - zdjęcie 6

  - zdjęcie 7

  - zdjęcie 8

  - zdjęcie 9

  - zdjęcie 10

  - zdjęcie 11

  - zdjęcie 12

  - zdjęcie 13

  Zawodowcy

  Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

  Początek strony