ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Targi Ekologiczne - POLEKO 2011


 • Jak co roku w dniu 24.11.2011r. uczniowie klasy I i II Technikum ochrony środowiska pojechali na wycieczkę do Poznania, gdzie zwiedzali poszczególne stanowiska na halach targowych pozyskując wiedzę z różnych dziedzin ekologii i ochrony środowiska. Wycieczka była interesująca i bardzo podobała się uczniom. Wszyscy wyrazili chęć pojechania tam za rok. Uczniowie chętnie brali udział w różnych konkursach zdobywając czołowe miejsca i liczne nagrody w postaci książek i innych materiałów przydatnych do nauki z zakresu ochrony środowiska. Wycieczkę zorganizowała pani Krystyna Sieczkowska wraz z panią Marzeną Grzybek.
 • - zdjęcie 1

  - zdjęcie 2

  - zdjęcie 3

  - zdjęcie 4

  - zdjęcie 5

  Początek strony