ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 10.04.2014r. o godz.13.00 odbył się, w sali gimnastycznej ZSZ PBO, rewanżowy mecz piłki siatkowej. Drużyny ZSZ PBO i ZSiPKZ spotkały się po raz drugi aby zmierzyć się podczas rywalizacji fair-play. Zawodnicy po raz pierwszy zagrali w grudniu kiedy to niestety zaprzyjaźniona z nami szkoła pokonała drużynę PBO. Tym razem, pierwsze dwa sety, zakończyły się wynikiem 2:0 dla rywali . Dobra asekuracja oraz obrona w polu działały na nerwy wszystkim atakującym z naszej drużyny. W trzecim secie "nasi chłopcy" w składzie: Łukasz Kieliszkowski, Arek Łysiak, Konrad Bargieł, Dawid Rasiński, Wojtek Lniany, Dawid Falkowski wzięli się do roboty. Poprawili przyjęcie piłki i obronę w polu. Set zaczął układać się na korzyść naszej drużyny i chłopcy wygrali 25:21. Niestety czwarty set przegraliśmy i cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla przeciwników. ZSiPKZ pokonał nas ponownie. Jednak nasza reprezentacja udowodniła, że potrafią pokazać się najlepszej strony.

Zobacz galerię zdjęć!

Rok szkolny 2023/2024

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.