ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

15 kwietnia odbyło się Uroczyste Pożegnanie Maturzystów i Absolwentów. Młodzież przygotowała prezentację multimedialną, która wywołała wiele śmiechu i wzruszeń. Pani Kierownik wręczyła każdemu z uczestników certyfikat ukończenia internackiej szkoły przetrwania, upoważniający do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Młodzież obejrzała amatorskie filmiki z życia internatu głównie z udziałem tegorocznych maturzystów. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Jak co roku nie obyło się bez łez...

Jednak tak jak powiedział  Paulo Coello:

„Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.”

    

O naszej szkole - Zespole Szkół Zawodowych PBO

Zespół Szkół Zawodowych PBO to Szkoła, która nie tylko zapewni Ci start w przyszłość, ale zapewni rozwój w wielu aspektach. Mamy możliwość pracy już po skończeniu szkoły a nawet w jej trakcie. Zawody w których się uczymy sa bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Ania, uczennica klasy 3Tb
Początek strony