ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

24 kwietnia 2013 r. po raz kolejny żegnaliśmy naszych absolwentów. W  tym roku szkolnym internat opuściło 12 osób kończąc tym samym naukę w szkole średniej.
Uroczyste pożegnanie absolwentów stało się już tradycją, bardzo miłą tradycją.
Mieszkańcy internatu przygotowali dla opuszczających internat kolegów prezentację multimedialną, filmik z życia internatu, występ muzyczny oraz sporo podchwytliwych pytań.  Absolwenci otrzymali również certyfikaty  świadczące o zakończeniu internackiej szkoły przetrwania oraz słodki poczęstunek. Atmosfera uroczystości była słodko- gorzka, radość, z rozpoczęcia nowego etapu w życiu oraz smutek towarzyszący rozstaniu.

 

Pożegnanie Pożegnanie Pożegnanie

Więcej zdjęć w galerii internatu ...

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony