ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W dniu 06.06.2016 r. został zorganizowany w naszym internacie festyn zdrowia pod hasłem „Zdrowa żywność- zdrowy człowiek”. Młodzież wraz z wychowawcami przygotowała zdrowe  naturalne soki z marchwi i jabłek. Przyszykowała także warzywne szaszłyki. Zostały upieczone pyszne  owsiane ciasteczka. Podano także do degustacji zdrowe, ekologiczne ser. Jednak żeby móc skosztować tych pyszności należało odpowiedzieć wcześniej na wylosowane pytanie dotyczące zdrowej żywność. Nie zabrakło też zabaw sportowych, przypomnieliśmy sobie, jak grało i skakało się  „w klasy”, kręciliśmy też kolczastym hula hop. 

Ten dzień wyszedł nam na zdrowie !

Kliknij by zobaczyć całą galerię

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony