ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Od drugiego semestru rozpoczęliśmy w internacie szkolnym  cykl comiesiecznych, tematycznych spotkań filmowych.W lutym odbyły się dwa seanse - 15.02-powalentynkowe spotkanie na temat roli miłości i przyjaźni w życiu, połączone z refleksją na temat tego, czy są to wartosci zmienne w naszym życiu.Panel dyskusyjny dopełniony został projekcją filmu "Ognie świętego Elma".
W dniu 25 lutego młodzież naszego internatu miałą okazję obejrzeć film "Marsjanin"-jeden z obrazów, nominowanych w tym roku do filmowego Oscara.Zastanawialiśmy się przy projekcji filmu, jak szybko zmienia się rzeczywistość i jak to, co kilkanaście lat wcześniej można było rozpatrywać wyłącznie  w kategoriach  science-fiction staje się rzeczywistością.
W marcu, w ramach tematyki związanej z Międzynarodowym Dniem Kobiet zaplanowana jest projekcja filmu "Sufrażystki", połączona z panelem dysksyjnym na temat praw kobiet dawniej i dziś.

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

Początek strony