ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dziś, tj. 12 grudnia (piątek) rozpoczął się IX MARATON PISANIA LISTÓW w Zespole Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze. Amnesty International po raz dziewiąty organizuje Międzynarodowy Maraton Pisania Listów. Podczas tej corocznej akcji piszemy w obronie konkretnych osób, które padły ofiarą naruszeń praw człowieka na całym świecie.

Podczas tegorocznego maratonu w sposób szczególny będziemy podkreślać przypadającą w tym roku 60 rocznicę przyjęcia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka oraz współzależność i niepodzielność wszystkich praw człowieka.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

To tylko fragment artykułu, całość zobaczysz tutaj

 

Początek strony