ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

W dniu 20 grudnia 2016 roku w internacie odbyła się uroczysta kolacja wigilijna.

W życiu społeczności internackiej jest to ważna, uroczystość, ponieważ zgodnie z polską tradycją wychowankowie dzielą się opłatkiem oraz składają sobie życzenia. Spotkanie przy wigilijnym stole jest doskonałą okazją, aby ujawniły się wśród młodzieży najlepsze emocje i wzruszenia. Uczestnicy spotkania wigilijnego wysłuchali przedstawienia. Wspólne śpiewanie polskich kolęd oraz spożywanie tradycyjnych potraw z pewnością przybliżyło atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam życzenia miłości, spokoju i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok niósł ze sobą szczęście, pomyślność oraz mnóstwo pomysłów na pełne piękna twórcze życie. Życzy Młodzieżowa Rada Internatu oraz kadra pedagogiczna.

Początek strony