ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Plan obowiązuje od 04.09.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45   Technologia syst. suchej
R Błażewicz
zimna
Dokumentacja techniczna
A Piechnik
40
Chemia
E Natkańska
38
Religia
G Krystians
30
8.50-9.35   Technologia syst. suchej
R Błażewicz
zimna
J. polski
J Wiśniewska
30
J. polski
J Wiśniewska
30
Matematyka
B Markowska
39
9.40 - 10.25   Technologia syst. suchej
R Błażewicz
zimna
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
1
Godz. wych.
J Wiśniewska
30
Budownictwo ogólne
A Piechnik
40
10.35-11.20     Fizyka
A Jarmolińska
38
J. angielski
M Andrzejewska
22
J. niemiecki
A Siuta
23
J. niemiecki
A Siuta
23
11.25-12.10     WF
S Szymanowska
sala gim
WF
S Szymanowska
sala gim
Geografia
M Chumińska
31
12.15-13.00     Religia
G Krystians
30
WF
S Szymanowska
sala gim
Historia
M Chumińska
31
13.15-14.00     Informatyka B
M Janowska
27
Informatyka
M Janowska
27
 
14.05-14.50          
14.55-15.40          
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 J. polski
J Wiśniewska
30
Godz. wych.
A Wielkoszyńska
37
Biologia
M Kuźmiak
31
J. angielski
K Marchel
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
8.50-9.35 WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
Biologia
M Kuźmiak
31
J. angielski
K Marchel
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Dokumentacja techniczna
A Piechnik
40
9.40 - 10.25 Dokumentacja techniczna
A Piechnik
40
Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
J. polski
J Wiśniewska
30
Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
Religia
G Krystians
sala gim
10.35-11.20 Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
J. polski
J Wiśniewska
30
Matematyka
B Markowska
39
11.25-12.10 Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
J. polski
J Wiśniewska
30
Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
12.15-13.00 Technologia robót malarsko-tapeciarskich
A Piechnik
40
WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Budownictwo ogólne
A Wielkoszyńska
37
13.15-14.00 Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
Godz. wych.
A Wielkoszyńska
37
Matematyka
B Markowska
39
 
14.05-14.50 Religia
G Krystians
30
Historia
D Polaczek
1
Historia
D Polaczek
1
   
14.55-15.40          
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 J. angielski
M Andrzejewska
22
J. niemiecki
E Kalińska
21
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
J. niemiecki
E Kalińska
21
J. angielski
M Andrzejewska
22
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
WF
S Szymanowska
siłownia
8.50-9.35 J. angielski
M Andrzejewska
22
J. niemiecki
E Kalińska
21
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
J. niemiecki
E Kalińska
21
J. angielski
M Andrzejewska
22
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
WF
S Szymanowska
siłownia
9.40 - 10.25 WF
S Szymanowska
sala gim
Matematyka
A Rzepka
39
WF
S Szymanowska
sala gim
WF
S Szymanowska
sala gim
Matematyka
A Rzepka
31
10.35-11.20 Działalność gospodarcza w br. sam.
D Polaczek
1
Wos
D Polaczek
1
J. polski
R Szabunia
28
Godz. wych.
A Rzepka
40
Matematyka
A Rzepka
31
11.25-12.10 Religia
G Krystians
30
Godz. wych.
A Rzepka
40
Wos
D Polaczek
1
Matematyka
A Rzepka
39
J. polski
R Szabunia
28
12.15-13.00 Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
WF
S Szymanowska
sala gim
Religia
G Krystians
30
Działalność gospodarcza w br. sam.
D Polaczek
1
Technologia napraw elektrycznych
S Tomczuk
25
J. obcy zawodowy
E Kalińska
21
13.15-14.00 Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia napraw elektrycznych
S Tomczuk
25
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia napraw elektrycznych
S Tomczuk
25
J. obcy zawodowy
E Kalińska
21
14.05-14.50   Technologia napraw elektrycznych
S Tomczuk
25
     
14.55-15.40          

Początek strony