ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

 Plan dostępny wkrótce. 

Data publikacji: 2018-10-10

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 Chemia
A McMurray
28
Matematyka
A Rzepka
38
Biologia
M Kuźmiak
31
Informatyka B
A Rzepka
27
Informatyka
A Rzepka
27
8.50-9.35 Chemia
A McMurray
28
Matematyka
A Rzepka
38
Biologia
M Kuźmiak
31
Informatyka B
A Rzepka
27
Wos
D Polaczek
1
9.40 - 10.25 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Wesołek
21
Technologia robót wykończeniowych
A Piechnik
39
Rysunek budowlany
A Piechnik
39
J. polski
J Wiśniewska
30
Technologia robót wykończeniowych
A Piechnik
39
10.35-11.20 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
K Wesołek
21
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
30
Rysunek budowlany
A Piechnik
39
J. polski
J Wiśniewska
30
J. polski
J Wiśniewska
30
11.25-12.10 Wos
D Polaczek
1
Religia
G Krystians
28
Geografia
M Chumińska
31
Podst. bud.
A Piechnik
39
J. polski
J Wiśniewska
30
12.15-13.00 Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
1
WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
Geografia
M Chumińska
31
Godz. wych.
A Siuta
30
Podst. bud.
A Piechnik
39
13.15-14.00 WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
WF
S Szymanowska
sala gim
WF 1
R Pawlaczyk
siłownia
Fizyka
A Jarmolińska
38
Matematyka
A Rzepka
38
Historia
M Chumińska
31
14.05-14.50 Religia / Etyka
G Krystians / Szabunia
30 / 28
Informatyka
A Rzepka
27
Fizyka
A Jarmolińska
38
Matematyka
A Rzepka
38
Historia
M Chumińska
31
14.55-15.40          

Data publikacji: 2018-10-10

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 J. angielski
K Wesołek
21
Podstawy konstrukcji maszyn
Z Uhman
25
Fizyka
A Jarmolińska
38
Biologia
M Kuźmiak
31
J. polski
R Szabunia
28
8.50-9.35 J. angielski
K Wesołek
21
Podstawy konstrukcji maszyn
Z Uhman
25
J. polski
R Szabunia
28
Biologia
M Kuźmiak
31
J. polski
R Szabunia
28
9.40 - 10.25 Chemia
A McMurray
38
Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
30
Geografia
M Chumińska
31
Budowa pojazdów
Z Uhman
25
Budowa pojazdów
Z Uhman
25
10.35-11.20 Chemia
A McMurray
38
J. polski
R Szabunia
28
Geografia
M Chumińska
31
Budowa pojazdów
Z Uhman
25
Matematyka
B Markowska
40
11.25-12.10 Matematyka
B Markowska
40
Godz. wych.
R Pawlaczyk
40
Fizyka
A Jarmolińska
38
Budowa pojazdów
Z Uhman
25
Historia
M Chumińska
31
12.15-13.00 WF
R Pawlaczyk
siłownia
Religia
G Krystians
40
Matematyka
B Markowska
40
Informatyka
A Rzepka
27
Historia
M Chumińska
13.15-14.00 Edukacja dla bezpieczeństwa
E Awińska
1
Wos
D Polaczek
1
Matematyka
B Markowska
40
J. niemiecki
E Kalińska
21
WF
R Pawlaczyk
sala gim
14.05-14.50 Etyka / Religia
R Szabunia / Krystians
28 / 30
Wos
D Polaczek
1
Informatyka
A Rzepka
27
J. niemiecki
E Kalińska
21
WF
R Pawlaczyk
sala gim
14.55-15.40          

Data publikacji: 2018-10-10

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 J. polski
J Wiśniewska
30
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
28
Matematyka
B Markowska
40
8.50-9.35 J. polski
J Wiśniewska
30
Matematyka
B Markowska
40
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
28
WF
S Szymanowska
sala gim
9.40 - 10.25 Historia
D Polaczek
1
Historia
D Polaczek
1
Godz. wych.
B Markowska
40
Przepisy ruch. drogo.
T Tkacz
31
J. polski
J Wiśniewska
30
10.35-11.20 Podstawy konstrukcji maszyn
Z Uhman
25
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
31
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
Przepisy ruch. drogo.
T Tkacz
31
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
1
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
11.25-12.10 WF
S Szymanowska
sala gim
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
31
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
28
Obsługa środków transportu drogowego
Z Uhman
25
J. polski
J Wiśniewska
30
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
1
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
12.15-13.00 WF
S Szymanowska
świetlica
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
31
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
28
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Podst. przedsięb.
D Polaczek
1
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
1
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
13.15-14.00 Religia
G Krystians
30
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
31
Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów

B Gudaniec
30
Podstawy konstrukcji maszyn
Z Uhman
25
J. angielski
M Andrzejewska
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Religia
G Krystians
1
14.05-14.50 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
Użytkowanie środków Transportu drogowego
T Tkacz
31
Elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów

B Gudaniec
30
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
J. angielski
M Andrzejewska
22
J. niemiecki
A Siuta
23
Obsługa środków transportu drogowego
Z Uhman
25
14.55-15.40          

Data publikacji: 2018-10-10

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-8.45 Działalność gospodarcza
D Polaczek
1
  J. obcy zawodowy
E Kalińska
21
  Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
8.50-9.35 Matematyka
B Markowska
40
Działalność gospodarcza
D Polaczek
1
J. obcy zawodowy
E Kalińska
21
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
9.40 - 10.25 Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
WF
S Szymanowska
sala gim
Matematyka
B Markowska
40
10.35-11.20 J. polski
R Szabunia
28
Matematyka
B Markowska
40
Godz. wych.
S Szymanowska
28
Wos
D Polaczek
1
J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
11.25-12.10 Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
Technologia napraw elektrycznych
B Gudaniec
30
Matematyka
B Markowska
40
Wos
D Polaczek
1
WF
S Szymanowska
sala gim
12.15-13.00 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
Technologia napraw elektrycznych
B Gudaniec
30
Religia
G Krystians
30
J. polski
R Szabunia
28
Religia
G Krystians
30
13.15-14.00 J. niemiecki
A Siuta
23
J. angielski
M Andrzejewska
22
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
  Technologia napraw elektrycznych
B Gudaniec
30
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
14.05-14.50 WF
S Szymanowska
sala gim
Technologia, diagnozowanie i naprawa pojazdów
Z Uhman
25
  Technologia napraw elektrycznych
B Gudaniec
30
 
14.55-15.40          

Początek strony