ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

W tym roku 26 kwietnia gościliśmy gimnazjalistów chcących zapoznać się z ofertą kształcenia zawodowego proponowaną przez naszą szkołę. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się: Międzygimnazjalny Konkurs SK PCK „Moje życie", Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar  Dyrektora ZSZ  PBO Sp. z o.o., spotkanie z pracodawcami klas patronackich: PBO, Gobi i Lumel. Zobaczyć można było pokazy zawodoznawcze: „Buduj razem z nami”, „Świat mechaniki”, „Świat pod mikroskopem”, wystawę „Skały i minerały w budownictwie”. Odbyły się konkursy tematyczne i zabawy językowe. Pokazaliśmy gimnazjalistom szkołę oraz nasz internat. Do zobaczenia we wrześniu. Zapraszamysmile

Początek strony