ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 22 października o godz.13.00 w sali gimnastycznej ZSZ PBO odbył się turniej piłki nożnej chłopców. Rywalizowały ze sobą 4osobowe reprezentacje z klasy : 1a, 1ta, 2a,2b,2ta, 4ta.Każdy mecz trwał  2x6minut.  Rozgrywki rozpoczęły się pojedynkami klas : 2b-1a ,  4ta-2a,  1ta-2ta. Zwycięskie drużyny ( 1a,2a,2ta) grały dalej systemem „ każdy z każdym”. Wszystkie zespoły reprezentowały szybki, gwałtowny i ofensywny futsal. Pełno było nieszablonowych zagrań , a wyniki były sprawą otwartą do ostatnich minut. Po zaciętej walce najlepszą drużyną turnieju okazali się chłopcy z klasy 2ta w składzie: Bartosz Nabijacz, Konrad Bargieł, Kamil Wojewódka, Filip Mróz, Patryk Terentowicz, Krystian Frątczak, Stanisław Petryk.  Drugie miejsce zajęli zawodnicy z klasy 2a w składzie :Wojtek Lniany, Paweł Jędrzejowski, Grzegorz Bieleninik, Łukasz Wywiórka, Patryk Dymek, Dawod Falkowski.    Na miejscu trzecim znalazła się drużyna z klasy 1a w skladzie: Kamil Uller, Andrzej Kłosek, Dawid Przybylski, Daniel Berski, Krystian Jabłoński, Damian Marczak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Rok szkolny 2023/2024

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.