ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Wystawę pod tym tytułem otworzyliśmy 15 kwietnia w naszej szkole. Prezentujemy na niej efekty pracy na warsztatach plastycznych prowadzonych w naszej szkole przez p. Władysława Klępkę z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury . W wernisażu udział wzięli poza gośćmi z ZOK – Władysławem Kępką  i Mirosławem Musiołem, dyrekcja szkoły, nauczyciele i licznie zgromadzeni koledzy i koleżanki autorek prezentowanych  prac.  Zajęcia odbywały się w bibliotece szkolnej będącej siedzibą Galerii Pakamera.
Jeżeli zajmujesz się szeroko rozumianą twórczością lub masz interesujące zbiory – pokaż je nam. Opiekunem Szkolnej Galerii jest Mirosława Sobecka – zapraszam do współpracy zarówno uczniów jak i nauczycieli.


magia magia magia

Początek strony