ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Zawodowcy

Poprawa dostępności oraz warunków kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra.

„Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.” Paulo Coello


 • Dnia 24 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie Maturzystów. Młodzież przygotowała prezentację multimedialną, która wywołała wiele śmiechu i wzruszeń. Ponadto maturzyści zostali przetestowani z wiedzy na temat internatu, odpowiadali na pytania sprawdzające przygotowanie do życia. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia internackiej szkoły przetrwania i upoważniający do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Jedna z wychowanek przygotowała wzruszającą mowę pożegnalną. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na przepyszny poczęstunek.
 • - zdjęcie 1

  - zdjęcie 2

  - zdjęcie 3

  - zdjęcie 4

  - zdjęcie 5

  - zdjęcie 6

  - zdjęcie 7

  - zdjęcie 8

  - zdjęcie 9

  - zdjęcie 10

  Początek strony