ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra

ZSZ PBO Zielona Góra

Zespół Szkół Zawodowych PBO

Dnia 03.06.2014 wybraliśmy się na spacer do Ogrodu Botanicznego, uzbrojeni w aparaty fotograficzne i dobre humory, rozpoczęliśmy, bezkrwawe polowanie. Były surykatki, które zajęte kopaniem dziur w piasku i nie zwracały na nas uwagi, były leniwe żółwie czerwonolice, kaczki, kozy, daniele no i pawie, które zafundowały nam piękny spektakl, hipnotyzowały nas swoimi piórami. Florze także poświeciliśmy trochę czasu stwierdziliśmy, że wiosna jest najpiękniejszą porą roku. Obcowanie z naturą dodaje energii i pozytywnych wrażeń, dlatego wrócimy tam jeszcze. Zapraszamy do naszej galerii.

O naszej szkole - Zespole Szkół Zawodowych PBO

Zespół Szkół Zawodowych PBO to Szkoła, która nie tylko zapewni Ci start w przyszłość, ale zapewni rozwój w wielu aspektach. Mamy możliwość pracy już po skończeniu szkoły a nawet w jej trakcie. Zawody w których się uczymy sa bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Ania, uczennica klasy 3Tb
Początek strony